Ikona Facebook
  1. Strona główna  ›› 
  2. O mnie

O mnie

Kilka słów o tym, kim jestem i czym się zajmuję

Cześć!

Bardzo mi miło, że mogę powitać Cię na mojej stronie internetowej. Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej, zapraszam do lektury!


Kim jestem?


Nazywam się Natalia i jestem absolwentką Politechniki Poznańskiej. Mam słabość do heavy metalu i powieści poetyckich. Jestem swoim największym krytykiem. Lubię tworzyć projekty graficzne, kodować w HTML-u i poskramiać CSS-a.


Co robię?


Wykonuję projekty stron internetowych oraz przeróżne projekty graficzne. Mogę przygotować dla Ciebie obrazek w drewnianej ramce z Twoim ulubionym cytatem, a ty zawiesisz go w swoim pokoju nad biurkiem. Mogę zaprojektować wizytówkę dla Twojego biznesu, która będzie odzwierciedlać charakter Twojej firmy i z której będziesz dumny. Mogę zrealizować dla Ciebie spersonalizowane zaproszenie na ślub, które pozostanie wspaniałą pamiątką dla Ciebie i Twoich gości. Mogę sporządzić kolaż z ulubionych rzeczy i powiedzonek Twojego przyjaciela, który sprezentujesz mu na urodziny. Mogę stworzyć kartkę z życzeniami, którą podarujesz Młodej Parze w ich najważniejszym dniu. Mogę wykonać coś zupełnie wyjątkowego – powiedz mi, czego potrzebujesz, a ja zrobię wszystko, aby Ci to zapewnić.


Czym się kieruję?


Zawsze dbam o to, aby moje projekty były dopracowane. Jestem drobiazgowa i zaangażowana. Dla mnie liczy się jakość. Słucham ludzi i staram się tworzyć projekty jak najbliższe ich życzeniom. Bo chcę dawać ludziom to, co przyniesie im zadowolenie i co ich uszczęśliwi.


Dlaczego skromność i dlaczego elegancja?


Pragnę wykonywać tylko takie projekty, które charakteryzuje prostota, przejrzystość i estetyka. Cenię umiar i styl. Uważam, że mniej znaczy więcej. W erze natłoku informacji, krzykliwych reklam, to właśnie skromność staje się wyznacznikiem czegoś dobrego. Czegoś godnego zaufania. Chcę taka być i chcę, żeby takie były moje projekty. Żeby były skromne. Ale żeby były też eleganckie.


W wolnej chwilii...


W wolnej chwili namiętnie oglądam snookera i kibicuję Ronniemu O'Sullivanowi. A kiedy znajdzie się ktoś chętny, śmigam do klubu na partyjkę bilardu. Albo nawet na dwie.


© 2016 skromnaelegancja.pl
Gorzów Wlkp., woj. lubuskie
e-mail: biuro@skromnaelegancja.pl

Znajdź mnie na:
Ikona Facebook