Ikona Facebook
  1. Strona główna  ›› 
  2. Projekty graficzne

Projekty graficzne

Spersonalizowane obrazki w ramkach na ścianę, zaproszenia, kartki z życzeniami, wizytówki

Tworzę projekty graficzne dopasowane do Ciebie! W mojej ofercie znaleźć można różnego typu grafiki, które możesz wykorzystać w domu, biurze albo podarować bliskiej Ci osobie. Wykonuję obrazki w ramkach na ścianę, kartki z życzeniami, zaproszenia na śluby i inne imprezy okolicznościowe, wizytówki oraz inne projekty jakie tylko zechcesz. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tym, co robię!


Obrazki w ramkach na ścianę


Przygotowuję obrazki w ramkach na ścianę w wybranym przez Ciebie rozmiarze i z wybraną przez Ciebie grafiką. Może to być cytat, sentencja, zabawny napis, Twoje zdjęcie w postaci szkicu, kolaż z Twoich ulubionych rzeczy, co tylko sobie wymarzysz! Powiedz, co chciałbyś uwiecznić na obrazku, a ja dołożę wszelkich starań, abyś otrzymał dokładnie to, czego sobie życzysz.

Grafiki na ścianę to wspaniały pomysł, aby nadać oryginalność wnętrzu swojego domu, ale także to idealne rozwiązanie na wyjątkowy podarunek dla znajomego. Ramki są drewniane, ręcznie malowane, o płaskim profilu, czarne, białe, ale jeśli masz ochotę na coś zupełnie innego, wszystko jest do uzgodnienia. Nadaj swojemu pokojowi niebanalny charakter! Uraduj swoich przyjaciół specjalnie dla nich wykonanym, osobistym prezentem!

Przykładowe realizacje:
  • Obrazki w ramkach na ścianę 1 - cytat
  • Obrazki w ramkach na ścianę 2 - cytat


Kartki z życzeniami


Twoi przyjaciele właśnie biorą ślub? Twój brat ukończył studia? To idealny czas, aby ofiarować im mały, osobisty prezent, coś specjalnego, co ich zaskoczy i będzie pamiątką na długie lata. Wykonuję kartki z życzeniami, które możesz podarować bliskim osobom w dniu ich święta czy ważnego dla nich wydarzenia.

Kartki mogą być prostokątne, kwadratowe, ze zdjęciem, z rysunkami przedmiotów, które są dla kogoś ważne, wiosenne, jesiennie, co tylko sobie wymyślisz i co tylko chciałbyś komuś podarować. Drukowane są na ozdobnym papierze z teksturą, mogą także posiadać obramowanie. Do kartki dodaję kopertę w pasującym kolorze.

Przykładowe realizacje:
  • Kartki z życzeniami przykład


Zaproszenia


Zaproszenia to niezwykle znaczący składnik istotnych wydarzeń, takich jak ślub, firmowa impreza, gala czy ważny jubileusz. Projektuję zaproszenia na wszelkie okazje, ozdobne, kolorowe, wyraziste i bardzo subtelne. Uświetnij swoją uroczystość wyjątkowym zaproszeniem, które zadziwi gości i będzie dla nich wspaniałym wspomnieniem minionych przeżyć!

Przykładowe realizacje:
  • Zaproszenie na ślub przykład


Wizytówki


Gdy prowadzisz biznes, wizytówka to Twoja przenośna reklama. Dlatego powinna być atrakcyjna wizualnie, czytelna i zawierać wszelkie niezbędne informacje o Twojej firmie. Wizytówką musisz chcieć się dzielić. To twój sprzymierzeniec w walce o klienta. Dlatego dobrze, jeśli przyciąga uwagę, jest elegancka, ale i jest przejrzysta.

Tworzę projekty wizytówek dla każdego biznesu w zgodzie z Twoimi wymaganiami. Dostosowuję ją kolorystycznie do logo, dbam o poprawność zawartych na niej danych i odpowiednie przygotowanie do druku. Mogę zrealizować zarówno wizytówkę jednostronną, jak i dwustronną, wszystko zależy od Ciebie i Twoich preferencji. Najczęściej projektuję wizytówki w standardowym rozmiarze 90 mm na 50 mm, ale jeśli chcesz wizytówkę o innej wielkości – żaden problem!

Przykładowe realizacje:
  • Wizytówki przykład


Inne projekty


Jeśli masz jakiś graficzny pomysł, ale nie jesteś pewny, czy da się go zrealizować – opowiedz mi o tym! Wykonuję różnego rodzaju grafiki, więc z przyjemnością posłucham, co chciałbyś urzeczywistnić i spróbuję dostosować się do Twoich koncepcji. Razem przygotujemy projekt, który spełni Twoje oczekiwania.

Przykłady innych projektów:
  • Prezent na panieńskie

© 2016 skromnaelegancja.pl
Gorzów Wlkp., woj. lubuskie
e-mail: biuro@skromnaelegancja.pl

Znajdź mnie na:
Ikona Facebook